Sousedé
(1/10)
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:4
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:25 m2
Užitná plocha:40 m2
Podlahová plocha:40 m2
Plocha pozemku:150 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:29. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu o výměře 40 m2 v malebné zátoce řeky Otavy v obci Dědovice. Chata patří k projektu 18 chatek Na rybárně. V areálu chat se bude nacházet nová finská sauna a zastřešený bazén.

V přízemí chatky najdeme obývací místnost s kuchyňským koutem s plotýnkovým vařičem, lednicí, dřezem, jídelním stolem a gaučem. Po dřevěných schodech se dostaneme do 1. patra, kde se nachází pokoj s možností umístit až 4 lůžka. Chata má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Terasa je dostupná z obývacího pokoje.

K dispozici jsou lodičky pro využití rezidenty.

S vlastnictvím chaty se pojí podíl na společných částech pozemku, na kterých se bude nacházet bazén, sauna a parkovací místa.

Chata má zdvojená dřevěná okna, na podlaze je PVC. Voda je pitná. Vytápění je elektrické pomocí přímotopů, ohřev vody pomocí el. bojleru.

Chata se nabízí v původním stavu, je možná její rekonstrukce v odhadované výši 1 mil. Kč. Výsledný vzhled chaty po rekostrukci lze vidět na vizualizacích.
Vybavení je součástí chaty, lze dohodnout jeho odvoz.

Chatky se nachází v malebném areálu obklopeném lesy vzdáleném 1 km od obce Dědovice. Město Písek s veškerou občanskou vybaveností je vzdáleno 15 km, obchod s potravinami Coop a restaurace pak 5 km v obci Vráž. Řeka Otava je ideální místo pro rybáře. Okolní lesy plné turistických stezek jsou skvělé místo pro aktivní odpočinek, houbaření i cyklistiku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
4
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
25m2
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
150m2
Plocha balkonu
5m2
Místností
2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Josef Hanuš
Josef Hanuš
Zobrazit
kontakt
IMMO Leasing Development s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé