Sousedé
(1/19)
3 700 000 Kč
ID nemovitosti:301
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:318 m2
Užitná plocha:160 m2
Plocha pozemku:318 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:12. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty na unikátním místě, poblíž Úterského potoka a unikátním pojetím. Nabízená chata byla zrekonstruována do podoby ostrovního systému. Na střeše jsou solární panely, které vyrobenou energii posílají do bateriového úložiště. Voda je v současné době jímána do retenční nádrže a vedle chaty je nalezeno místo, kde je potřeba zřídit vrt, cca 7 metrů, na pitnou vodu. V chatě jsou připraveny všechny rozvody, tak i ty, na které bude napojen budoucí vrt. Vytápění je řešeno krbovými kamny, které jsou napojeny na radiátory. Za chatou je připravena velká zásoba dřeva. TUV nahřívají krbová kamna nebo elektrická energie. V koupelně je sprchový kout a WC. V mezipatře se pak nachází ještě jedno samostatné WC.
Budova je podsklepená. Nachází se zde 2 sklepy. Jeden je možno využívat jako dílnu, je zde zakopána retenční nádrž a v druhém dříve bývaly turbíny k již zaniklému Hlaváčkovo mlýnu. V současné době zde můžete uskladnit ovoce, zeleninu, dobrý mok nebo vybudovat wellness.
Plášť budovy je zateplen polystyrenem.
V okolí naleznete velké množství turistických tras - naučná stezka údolím Úterského potoka, zřícenina hradu Gutštejn, zřícenina hradu Falkenštejn, Falkenštejnský vodopád a krásné koupání jistě oceníte v bývalém lomu Hradišťský vrch.
Tato nemovitost je jedinečná v řešení-ostrovní systém, v lokalitě-klid, propojení s přírodou, v relaxaci-turistika, koupání.
Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete psát další kapitoly této chaty, kontaktujte makléře. S financováním Vám pomohou naši finanční specialisté.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
301
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
318m2
Užitná plocha
160m2
Plocha pozemku
318m2
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Marek Chlad
Marek Chlad
Zobrazit
kontakt
NOVIS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé