Sousedé
(1/25)
3 140 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:26
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:32 m2
Užitná plocha:43 m2
Podlahová plocha:43 m2
Plocha pozemku:990 m2
Datum aktualizace:1. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení zprostředkuji prodej chaty o dispozici 2+1 a užitné ploše 43,1 m2 v zajímavé lokalitě obce Hrdlořezy, okres Mladá Boleslav.
Chata je jednopodlažní s obytným podkrovím. V přízemí se nachází kuchyňka, obývací pokoj, chodbička a koupelna. V podkroví je ložnice, ze které je vstup na balkon. U chaty je také terasa s krbem, udírnou a se stahovací markýzou, pod kterou můžete například popíjet ranní kávu a relaxovat.
Chata je zčásti zděná a částečně dřevěná, na střeše je asfaltový šindel, dveře a okna jsou dřevěná. Do chaty je zavedena elektřina, voda je čerpána z vrtané studny a odpad je sveden do jímky. Ohřev vody je řešen v koupelně elektrickým bojlerem a v kuchyni průtokovým ohřívačem. Vytápění je lokální krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji.
V současném stavu je možné chatu využívat pro sezónní rekreaci, ale nebyl by problém předělat chatu pro celoroční užívání nebo trvalé bydlení.
Chata se totiž nachází na pozemku určeném podle územního plánu k bydlení plochy smíšené obytné venkovské, je tedy možné využít pozemek k rekreaci i k trvalému bydlení.
Na pozemku se kromě chaty o zastavěné ploše 32 m2 nachází praktická kůlna o rozměrech 3x4m, menší dřevěná kůlna, skleník, bazén a pergola. Bazén má průměr 4,6 m a hloubku 1,2m, je zastřešen kopulí a voda je ohřívána tepelným čerpadlem.
Pozemek se nachází v klidné části obce, kousek od hřiště a volnočasového areálu s hospůdkou. Pozemek je svažitý na severovýchodní světovou stranu.
Obec Hrdlořezy je rozrůstající se obec zejména díky své poloze. Nachází se totiž pouhé 3 km od Mladé Boleslavi, kde je veškerá občanská vybavenost. Přímo v obci jsou 2 sportovní a volnočasové areály. Okolní příroda poskytuje dostatek možností na hezké procházky a cyklistické výlety i do nedalekého Máchova kraje. V okolí je několik koupališť, pláž u Jizery i krytý bazén.
Z Hrdlořez je i výborná dostupnost do Prahy, na jejímž okraji budete díky dálnicí D10 za necelých 40 minut. Navíc zde jezdí přímé autobusy až do Prahy.
Koupi chaty lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám ráda zdarma pomohu.
V případě zájmu o prohlídku nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě, prosím, neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prohlídky jsou možné i o víkendu.
Doporučuji prohlídku, protože se jedná o chatu s velkým pozemkem v klidné lokalitě a přesto v blízkosti Mladé Boleslavi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
26
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
32m2
Obytná plocha
43m2
Užitná plocha
43m2
Plocha pozemku
990m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Barbora Bukovská
Mgr. Barbora Bukovská
Zobrazit
kontakt
Mgr. Barbora Bukovská

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé