Sousedé
(1/8)
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:2064
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:706 m2
Užitná plocha:180 m2
Plocha pozemku:706 m2
Datum vložení:23. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ráno se probudit při cvrkotu ptactva, udělat si dobrou kávu a vypít si jí v poklidu na terase, ze které vidím do zeleně, projít se na čerstvě posekané trávě na vlastní soukromé molo, nastartovat loďku a jet se doslova projet po slapských vodách? Zní to jako vymyšlený scénář, ale tento srdcový pozemek je nyní na prodej.
Pozemek s rekreační chatou k rekonstrukci na samotném konci výběžku zátoky, nacházejícího se v blízkosti Slapské přehrady, ze kterého máte dokonalý výhled přímo na řeku. Pozemek nalezneme v hodinové dojezdové vzdálenosti od Prahy. Je zde též vytvořena architektonická studie k výstavbě rodinného domu.
Ideální pozemek? Máme. Oázu klidu? Máme. Vlastní molo? Máme. Příležitost k vytvoření vlastní vysněné chaty/rodinného domu? Máme.
Kontakt na makléře? Máte. Tudíž se mi neváhejte ozvat.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2064
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
706m2
Užitná plocha
180m2
Plocha pozemku
706m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Štěpán Vlček
Štěpán Vlček
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé