Sousedé
(1/7)
2 440 000 Kč
ID nemovitosti:1993
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:379 m2
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:379 m2
Datum aktualizace:8. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty ve vyhledáváné rekreační oblasti Kaliště Praha - východ. Do chaty je zavedena elektřina, voda je brána ze studny (ohřev bojlerem) a krbová kamna zajištují teplo. Odpad sveden do žumpy. Dispozičně jde o 2+1 s užitnou plochou 70 m². Na pozemku, kde pohodlně zaparkujete je i kůlna na dříví. Pozemek je celý oplocený, zajištuje tak soukromí a klid.
Kaliště je rozvíjející se obec s okolním prostranstvím lesů a vyhledávaným cílem turistů a cykloturistů. V docházkové vzdálenosti 500m autobusová zastávka. Výborné spojení na dálnici D1. Kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
SilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1993
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
379m2
Užitná plocha
70m2
Plocha pozemku
379m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jana Barčuková
Jana Barčuková
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé