Sousedé
(1/15)
1 290 000 Kč
ID nemovitosti:1876
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:402 m2
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:402 m2
Datum aktualizace:13. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím prodej rekreační chaty na pronajatém pozemku v zahrádkářské kolonii na okraji lázeňského města Poděbrady. Chata je zděná s prosklenou dřevěnou verandou, ve které se nachází nová kuchyňská linka a jídelní kout. V přízemí se dále nachází obývací pokoj se sedačkou komodou a TV, koupelna s umyvadlem a el. ohřívačem vody a se vstupem do sklepa. WC je chemické v zahradě v nové budce. V podkroví jsou nyní tři místa na spaní. Chata je po částečné rekonstrukci v roce 2022 - nová krytina střechy, fasáda, výmalby a lino v pokoji. Chata se prodává včetně veškerého nového vybavení. K chatce je přistavěná dřevěná kolna na nářadí. Zahrádka je udržovaná, oplocená s vjezdovou bránu pro auto z obou příjezdových cest. Z východní strany je živý plot z okrasných tújí, které zajišťují soukromí. Voda je zajištěna z vlastní studny. Poplatky za pozemek činí 5817,- Kč/rok, el. 660 Kč/rok. V místě je veškerá občanská vybavenost, město a okolí je vhodné k procházkám, jízdě na kole, rybaření, či koupání v nedalekém jezeře. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
1876
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
402m2
Užitná plocha
30m2
Plocha sklepa
6m2
Plocha pozemku
402m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Pešát
Petr Pešát
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé