Sousedé
(1/15)
890 000 Kč
ID nemovitosti:1705
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:250 m2
Užitná plocha:55 m2
Plocha pozemku:250 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vítejte ve Štěchovicích u Prahy. Pozemek se nachází na krásném svahu s úžasným výhledem. Chata se skládá ze zasklené verandy, kuchyňky, jedné místnosti v přízemí a jedné místnosti v podkroví na nocování. Sprchový kout s bojlerem na ohřev vody je přístupný z boku chaty. Do chaty je zavedená elektřina. Voda zavedená není, pro ni se chodí do studny, která je kousek od chaty. WC chemické. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Pozemek je pronajatý a platba za pozemek je 3 000 Kč/rok a 1 000 Kč za popelnice také ročně. Pozemek je z části ve svahu, zajišťuje ale dostatek soukromí, klidu a krásných výhledů. Chata se nachází ve vyhledáváné lokalitě Štěchovic s blízkou občanskou vybaveností a zároveň výbornou dopravní dostupností. Kousek od chaty je Vltava a na Slapskou přehradu je to 8km. Doporučuji prohlídku. Dominantou chaty je jedinečný výhled, pocit klidu, ochotní chataři a dojezdová vzdálenost 30 minut od Prahy. Pokud chcete mít přírodu každý víkend na dosah, tak vřele doporučuji nejen pro vášnivé rybáře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1705
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
250m2
Užitná plocha
55m2
Plocha pozemku
250m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - David Sobota
David Sobota
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé