Sousedé
(1/25)
1 490 000 Kč
ID nemovitosti:000176
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:304 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:21. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko. Co více si přát při shánění chaty k odpočinku a víkendovým pobytům. Zvlněná krajina nad údolím řeky Berounky a Zvíkovským jezem, nedaleko zříceniny hradů Krašov, Krakovec a další památky a naučné stezky, jezírka, vodopády.
Vesnice Kostelík, která spadá pod Městys Slabce je malá, dnes již převážně rekreačně obývaná obec na Rakovnicku.
Na okraji této vesnice stojí na vlastním pozemku klasická chata, na prodej. Není součástí zahuštěné osady. Chata je napojená na elektřinu i vodovodní řád. Voda je přivedena přímo do chaty.
Chata je celá zděná. V přízemí se nachází garáž a dílna, s cihlovými klenutými stropy. Nabízí se zde vybudování vinného sklípku, keramickou dílnu s pecí nebo posezení atd. dle vlastního uvážení.
V prvním nadzemním podlaží se nachází toaleta, vstup do podkroví, obývací pokoj a kuchyně. V podkroví je ložnice, balkón a chodba se vstupem na schodiště. Nechybí zde ani venkovní terasa, která je z části zastřešená.
Chata se nachází pár minut autem od Rakovníka. Možná, že jste právě našli to co jste hledali. V případě zájmu o prohlídku nemovitosti volejte o termín prohlídky makléři.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDDálnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Sporák
ID nemovitosti
000176
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
60m2
Užitná plocha
60m2
Plocha sklepa
30m2
Plocha pozemku
304m2
Plocha balkonu
5m2
Plocha terasy
24m2
Místností
3
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Renata Žižková
Renata Žižková
Zobrazit
kontakt
Maleček Reality & Finance s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé