Sousedé
(1/16)
Rezervace
1 390 000 Kč
ID nemovitosti:000167
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:32 m2
Plocha pozemku:396 m2
Počet místností:1
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout chatu, která se nachází na soukromém pozemku v klidné části zahrádkářské osady v Libušíně. Jedná se o zděnou podsklepenou chatu, o velikosti 32m2 a zastavěná plocha je 16m2. V chatě se nachází jedna místnost s kuchyňským koutem a kamny na tuhá paliva. Dále toaleta a sklep, který je rozdělen na dvě spíže a hlavní místnost , kde je uskladněno zahradní náčiní. Do chaty je zavedena elektřina, voda z vodovodního řádu a na pozemku se nachází jímka.
Zahrada o celkové výměře 380 m2 poskytne dostatek prostoru pro relaxaci či pěstování zeleniny a ovoce
Na zahradě je několik vzrostlých ovocných stromů ( jabloně, slíva a další), hroznové víno a okrasné květiny.
Dle územního plánu, je tato oblast určena k bydlení a k rekreaci, proto je možnost zvětšit chatu na 40m2 zastavěné plochy a a dále vybudovat podkroví. Automobilem přijedete před chatu.
Benefitem této nabídky je klidná poloha, Libušín se nachází v blízkosti lesů, jezírko, ve kterém je možnost koupání a v jeho okolí nádherná příroda, velmi dobrá dostupnost do Kladna. Pro více informací kontaktujte makléřku nemovitosti.

Základní údaje

Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
ID nemovitosti
000167
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
32m2
Plocha sklepa
16m2
Plocha pozemku
396m2
Místností
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Renata Žižková
Renata Žižková
Zobrazit
kontakt
Maleček Reality & Finance s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé