Sousedé
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně: cena je uvedena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:663
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:18 m2
Užitná plocha:18 m2
Podlahová plocha:18 m2
Plocha pozemku:18 m2
Počet místností:1
Datum aktualizace:27. ledna 2023

Popis nemovitosti

Dobrý den.

Nabízíme zděnou chatu v zahrádkářské kolonii Nad Sedleckou skálou v Praze 6 Sedleci.
Na chatě proběhla v listopadu 2022 kompletní výměna střešní krytiny včetně latí, doplnění zateplení a okapů. V přízemí je jedna prostorná místnost vybavená kuchyňským koutem, kamny, lednicí, nádobím a posezením. Odtud vedou schody do menší podkrovní ložnice, kde jsou i úložné prostory. Chata je postavena ve svahu a je podsklepena suterénem, kde je chemické WC, dále sklad nářadí a malá dílna. Stávající majitelé v létě využívají zahradní sprchu. V chatě je zavedena elektřina. Voda u chaty, vedle vchodu do ní, pouze užitková. Dále je rozvedena ještě na dalším místě zahrady, odkud je natažena zahradní hadice na zalévání. V osadě se též čerpá pražská pitná voda.
Zahrádkářská osada má vlastní zdroj vody, který se kumuluje v zásobnících a z těch je následně rozvedena samospádem do jednotlivých chat. Na zimu se voda hromadně uzavírá u všech chat v určeném termínu a vypouští se ze zásobníků.
Chata je zděná stavba bez č. ev. postavená v r. 1996 na pronajatém pozemku, za který se platí 1 x ročně nájem cca 5 tis. Kč. Kolaudace se hromadně všem chatám v místě každé dva roky obnovuje.
Pozemek má výměru cca 400 m2 a lze na něm pěstovat ovoce, zeleninu a květiny. Na pozemku je několik udržovaných keřů, vinná réva, skalka, ovocné stromy a krásná borovice, která v letních měsících poskytuje příjemný stín. Před chatou je rovná část pozemku využívaná jako terasa pro posezení s přáteli nebo rodinou. Táborák je v létě samozřejmostí. Za chatou je praktický dřevník a celý pozemek je oplocený.
V okolí jsou krásné procházky či trasy na kolo do Starého Suchdola, Roztockého háje, Tichého údolí, Únětic (pivovar). Rovněž jsou zde krásná vyhlídková místa na Prahu a Vltavu. Přívozem přes řeku se dá dostat na druhou stranu Vltavy a využít cyklostezku, která vede podél řeky. V okolí jsou restaurace, hřiště, cukrárna. Dále možnost vyjížděk na koni po okolí chovatelé koní a statek ve Starém Suchdole.
Dopravní spojení MHD 10 minut na metro Dejvická.
Detaily vám rádi sdělíme po telefonu nebo na osobní prohlídce. Neváhejte nám pro prohlídku zavolat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
663
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
18m2
Obytná plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Plocha pozemku
18m2
Místností
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Moravec
Jiří Moravec
Zobrazit
kontakt
eDO reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé