Sousedé
(1/10)
Obrázek k zakázce č.: 660266
990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu
ID nemovitosti:660266
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:170 m2
Datum vložení:10. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji vinný sklep v obci Prušánky - Nechory. Jedná se o vinný sklep bez nadzemní stavby, na kterém je zamýšlený záměr rekonstrukce a výstavba budovy vinného sklepa o velikosti 1.NP s podkrovím, jak určuje územní plán obce. Pozemek na kterém se sklep nachází má rozlohu 170 m2 a uliční šíři 7 m. K vinnému sklepu je také možnost přikoupit vinohrady a ovocné sádky. Obec Prušánky - Nechory jsou malebná vesnička na Jižní Moravě kompletně vystavěná z vinných sklepů, což z ní dělá unikát. Přes sezónu je navštěvována milovníky vína, cykloturistiky a folklóru z celé České republiky.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
660266
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
170m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Musil
Zdeněk Musil
Zobrazit
kontakt
FRI reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé