Sousedé
(1/18)
Obrázek k zakázce č.: 658426
2 200 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, další pozn.:včetně právního servisu
ID nemovitosti:120058JM
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:857 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:20. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděné chaty se zahradou v žádané oblasti blízko Brna v obci Želešice. Celková plocha parcely je 892 m2, z toho zastavěná 35 m2. Chata má základy z kamenného zdiva, je podsklepená, s půdou, prosklenou verandou a sedlovou střechou s hliníkovým povrchem. Stavba je v původním stavu z počátku šedesátých let. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Chata je napojena na rozvod elektřiny, kopaná studna je na pozemku a je nachystaný částečný rozvod vody vč. kotle Darling, který je umístěný ve sklepě. V suterénu jsou dva sklepy a WC. V zadní části je přístavek se samostatným vchodem. Půda se světlou výškou 1,3 m je přístupná po žebříku. Pozemek je ve svažitém terénu v rekreační oblasti Želešice, je orientován na severovýchod s krásným výhledem na protější zahrady. Zahrada je osázena okrasnými keři i ovocnými stromy, jabloň, meruňka, třešeň, ořech, švestka, ryngle.
Příjezd k pozemku z horní části je po nezpevněné, ale upravené obecní cestě s možností parkování. Odtud je přístup k pozemku po úzké obecní cestě pouze pro pěší v délce 50 m. Další přístup ke spodní části parcely je taktéž po obecní cestě přímo k pozemku. Nemovitost je vhodná pro rekreaci i bydlení, k odpočinku v soukromí krásné přírody, houbaření i cykloturistiky krásných lesních cest.
Nespornou výhodou je možnost postavit na spodní rovinaté části další chatku či mobilhaus.
Obec Želešice je v blízkosti Brna s dojezdovou vzdáleností autem15 minut nebo autobusem IDOS, v blízkosti přivaděče na Vídeň a dálnice, 7 min. od obchodního centra Olympie. V obci naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost – lékaře, ochody, poštu, restaurace, obecní úřad, mateřskou a základní školu, cukrárnu, dětské hřiště apod.
V blízkosti obce se nachází přírodní park Bobrava.
Sportovní vyžití nabízí i hřiště, tělocvična, parková dráha nebo horolezecká stěna.
Pro více informací volejte.

Základní údaje

Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
400 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
120058JM
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
30m2
Plocha sklepa
7m2
Plocha pozemku
857m2
Plocha terasy
4m2
Počet sklepů
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jitka Mlejnková
Ing. Jitka Mlejnková
Zobrazit
kontakt
FRI reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé