Sousedé
(1/16)
1 900 000 Kč
ID nemovitosti:133
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:22 m2
Užitná plocha:40 m2
Podlahová plocha:40 m2
Plocha pozemku:990 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:20. října 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásnou chatičku v osadě Teplá Stráň Dolní Zálezly. Chatka je zděná se sedlovou střechou o rozměrech 2x20 m2. Leží na pozemku cca 1000 m2, na kterém se dále nachází malá dílna a zahradní domek. Kousek od domu je veliká zastřešená terasa a udírna. Kouzlo celého místa spočívá v umístění na stráni, díky kterému máte úžasný pohled na Labe a údolí Sebuzína s přilehlými vrcholky vyhlídkových míst, jako např. Vyhlídka Macha, Havraní skála nebo Varhošť. Zajímavým místem je např. Moravanský vodopád, kde voda Moravanského potoka protéká přes kaskádu 3 menších vodopádů a dalšími menšími stupni a peřejemi, které jsou vytvořeny lávovým proudem. Domek je velmi útulný a prostorný. Má novou klimatizaci a plastová okna. V přízemí je velky pokoj o rozměrech 20 m2, ve kterém je spojen obývací pokoj s jídelnou a kuchyňskou linkou. Ve spodní části chatky je i sprchový kout sbojlerem. V horním patře o stejné rozloze je v současné době jeden pokoj sloužící jako prostorná ložnice. Udržovaná zahrada je tvořena krásnými skalkami, okrasnými a užitnými záhonky.
Součástí prodeje je také projektová dokumentace, kterou si majitel nechal zpracovat se záměrem rozšíření stávající chatky o prostor v délce 12m (48 m2). Jednalo by se o obývací prostor s francouzskými dveřmi pro zachování unikátního výhledu na Labe. V současné době je již na pozemku navezeno velké množství ztraceného bednění, které mělo být použito na podezdívku.
Toto místo v uzavřené oplocené osadě nabízí neskutečný klid a relaxaci a díky svému umístění je z okraje Prahy dostupný do 40 minut jízdy po dálnici D8. Z Ústí nad Labem či Lovosic jste na místě plné zeleně do 10 minut. Jedná se o poklidné místo v těsném sousedství CHKO České Středohoří, s blízkou cyklostezkou, se spoustou turistických zajímavostí a s ideálními místy pro rybaření, kdy si majitelé chatek jen seběhnou ke břehu Labe.

Tuto nemovitost vám doporučujeme spatřit na vlastní oči, aby bylo možné zažít atmosféru tohoto úžasného místa. Proto neváhejte a přijeďte na nezávaznou prohlídku. Z rodinných důvodů potřebuje majitel prodat nemovitost v krátkém čase a o ceně je ochoten s vážným zájemcem jednat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
133
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
22m2
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
990m2
Plocha terasy
20m2
Místností
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Martin Kovalik
Martin Kovalik
Zobrazit
kontakt
VOYTA reality s.r.o.

© 2023 Sousedé