Sousedé
4 280 000 Kč
ID nemovitosti:000566
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:530 m2
Datum aktualizace:13. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivní zastoupení Vám zprostředkujeme prodej dobře řešené a udržované chaty o velikosti 2+1, ploše 60m2 a pozemkem o rozloze 530m2.
Součástí nemovitost je venkovní altán s grilem, kůlna, kopaná studna a vodovodní přípojka přivedená k chatě. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva v kombinaci s elektrickým bojlerem na ohřev vody, odpad jímkou, voda ze studny (možnost připojení vodovodu). Zbývající inženýrské sítě, jako kanalizace a plyn, jsou pár metrů od hranice pozemku. Mezi největší přednosti chaty patří praktická dispozice, výjimečné místo přímo u řeky (chata nikdy nebyla postižená povodní), možností přestavby na celoroční užívání, včetně rozšíření zastavitelné plochy a vybudování dalšího patra. A v neposlední řadě nádherná příroda, vodopády, lesy i pozůstatky hradů nedaleko od chaty. Jedná se o velmi dobrou lokalitu typu nízké zástavby rekreačních domů s výbornou dostupností do Prahy autem za 35 min. nebo vlakem na Hlavní nádraží, kde jste za 45 min. V místě se nachází základní občanská vybavenost (potraviny, restaurace, sportoviště), popřípadě pro větší nákupy lze využít i nedaleký obchodní dům Čerčany. Celkové měsíční poplatky činí 500,- Kč, tj. (z toho 420,- Kč elektřina a 80,-Kč ostatní služby spojené s užíváním domu). Možnost financovat pomocí hypotečního úvěru. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Montovaná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
000566
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
60m2
Plocha pozemku
530m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Křupka
Martin Křupka
Zobrazit
kontakt
FIOREAL

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé