Sousedé
(1/14)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:360
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:413 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:413 m2
Datum aktualizace:27. srpna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte místo k rekreaci s krásnou přírodou a dobrou dostupností do města? Pokud ano, tak je tato nabídka přímo pro Vás. Nabízím exluzivní prodej chaty s krásnou zahradou, která potěší jak milovníky klidu, tak vášnivé zahrádkáře. Chata je vybavena elektrickou přípojkou stejně jako pergola a sklep. Sporák je plynový na propanbutanovou láhev o kapacitě 10 Kg. Do chaty je zavedena užitková voda a pro vodu pitnou se chodí 20m od chaty. Na pozemku je toaleta
s keramickou mísou a dostatečně velkým rezervoárem. Na zahradě je zavedena užitková voda, která je čerpána ze studny.
Chata má předsíň s krbem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyň s postelí pod schodištěm pro maximalizování volného prostoru a půdní vestavbu se spaním na matracích. Chata je podsklepená a tento prostor je vhodný pro skladovaní potravin nebo ji lze využít jako úložný prostor pro sportovní vybavení či zahradnické náčiní. Dále je tu venkovní pergola vhodná pro grilování nebo pro trávení dlouhých letních večerů. Na zahradě je vhodná plocha pro hraní petangu a i pískoviště pro nejmenší členy domácnosti. Zahradníky jistě potěší vodní nádrže na zavlažování v horkých letních dnech. Pod pergolou je malá studna.
Zahrada je oplocená a nachází se na ní ovocné stromy, které vám poskytnou čerstvé ovoce a samozřejmostí je i venkovní teplá sprcha ohřívaná sluncem.
Cena k jednání.

Platí se společná pitná voda, na rok to vychází na 1500Kč.


Děčín je statutární město v okrese Děčín v Ústeckém kraji na soutoku řek Labe a Ploučnice. Rozkládá se na rozhraní Českého Švýcarska a Českého středohoří. Řeka Labe, která Děčín rozděluje na dvě poloviny, dodává městu i okolí jedinečný ráz a je nedílnou součástí tohoto města. Díky své poloze se Děčín řadí mezi nejzelenější města České republiky. Na jeho okraji začíná Labský kaňon, nejmohutnější pískovcový kaňon Evropy.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
360
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
413m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
413m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jan Patka
Jan Patka
Zobrazit
kontakt
Reality se zárukou s.r.o.

© 2023 Sousedé