Sousedé
3 690 000 Kč
ID nemovitosti:349456
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.000 m2
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:1.000 m2
Datum aktualizace:15. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nově nabízíme chatu v krásné a klidné lokalitě u řeky Sázavy, Chocerady - Samechov, okres Benešov. Chata si prošla částečnou rekonstrukcí, je celkově zateplená, s novými plastovými okny a novou omítkou. Střecha je z pozinkovaných šablon a interiér je v původním stavu.

Chata má dvě podlaží, v přízemí se nachází garáž, technická místnost a velká obytná místnost s krbovými kamny. Ve dalším patře jsou tři obytné místnosti, kuchyň, koupelna, samostatná toaleta a velká terasa.

Spodní část stavby je z tvárnic, druhé patro pak z dřevěných sendvičových panelů. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy a dvěma kouřovody z kamen. Ohřev vody je zajišten elektrickým bojlerem. K vaření jsou využívány plynové propanbutanové bomby. K chatě je přivedena voda s režimem letního řádu a pozemek disponuje také vlastní studnou. Elektřina přivedena (230 a 400 V). Odpad splaškové vody do jímky.

Řeka Sázava vhodná pro rekreační koupání je vzdálená 100 m, vlaková a autobusová zastávka přibližně 6 minut pěší chůzí. Prodejna potravin a restaurace přibližně 1500 m. Jedná se o ideální lokalitu k odpočinku, turistice, rybaření. K dispozici ihned.

Srdečně vás zvu na prohlídku této příjemné chatky!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
349456
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1000m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
1000m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Alexej Sajkin
Alexej Sajkin
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé