Sousedé
(1/10)
IMG_20221025_104147
7 500 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00177
Stav nemovitosti:K demolici
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:2.570 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji chatu, s přiděleným číslem evidenčním v malebném prostředí v obci Petrov u Prahy v lokalitě Úsvit nedaleko od řeky Sázavy. Chata je v současné době neobyvatelná a je určena k demolici. Dle územního plánu je však možné rozšíření stávající chaty až na 150 m2 zastavěné plochy. Velkou devizou je velký pozemek zajišťující soukromí, který je mírně svažitý, z části udržovaný a z části porostlý náletovými dřevinami. Je zde přivedena voda, odpad by se musel řešit septikem, případně čističkou, po dohodě se stavebním úřadem. Elektřina je vedena v komunikaci u pozemku, případně cca 40 metrů je trafostanice. V docházkové vzdálenosti se nahází vlaková zastávka, ale i příměstské dopravy. Občanská vybavenost je v nedaleké Davli nebo Jílovém u Prahy. S ohledem na lokalitu můžeme jen doporučit, s případným financováním Vám velice rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
00177
Stav objektu
K demolici
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
2570m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ivo Kristovič
Ivo Kristovič
Zobrazit
kontakt
OAK real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé