Sousedé
(1/25)
3 390 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:939-4500
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:52 m2
Užitná plocha:80 m2
Podlahová plocha:80 m2
Plocha pozemku:276 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:25. září 2022

Popis nemovitosti

Hledáte kouzelné místo obklopené lesem, přímo u přehrady, kam byste chtěli utéct před ruchem města a vychutnávat si výhled do krásné přírody? Pokud vás láka Těrlicka přehrada s krásnou přírodou, milujete cyklistiku, turistiku, rybařeni, tak právě pro Vás je tato chata. Dokonalý klid a relax
a tato chata Vás oslovi už na poprvé.
Jedná se chatu 52 m2 na zděných základech, po kompletní rekonstrukci, zateplenou s číslem popisným situovanou 150 m od přehrady.
V přízemí se nachází prostorný obývák s kuchyňským koutem, technická místnost a koupelna, v patře 1+kk, toaleta a velká terasa na posezení s přáteli. Ve velkým podkroví možnost přespaní v případě návštěvy.
Nemovitost je vhodná pro rodiny s dětmi a jejich přátelé. Je zde velké množství možných aktivit: v blízkosti se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, přehrada s možnosti plavání a rybolovu. Skvělou zábavu pro celou rodinu v létě i v zimě.
V blízkém okolí se nachází velice krásná příroda hory, lesy s možností cykloturistiky, výletů, koupání houbaření, rybolovu. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného místa.
Dojezd automobilem až k chatě.

Těrlicka přehrada nabízí nespočet možnosti relaxace a sportovního využiti. Podél západních břehů přehrady je vybudován Těrlický okruh pro závodní motorizmus. V blízkosti nádrže se nacházejí tři veřejné pláže, loděnice s půjčovnami loděk a sportovních potřeb. Největší atrakcí se stal vlek pro vodní lyžování, Wakeboarding a Paddleboarding, který je jediným zařízením svého druhu na Moravě a ve Slezsku. Kromě klubu vodního lyžování provozují na přehradě svou činnost dálkoví plavci a dva oddíly jachtařů. Rozšířeno je zde rovněž rybaření a sportovní rybářství na mimo pstruhové vodě a působí zde mezinárodně úspěšný klub sportovního potápěni. V okolí jsou postaveny četné soukromé chaty a hotely, tábořiště, autokempink a několik restauračních zařízení.
Pokud Vás zaujala chata, a navíc je pro Vás zajímavé místo, neváhejte nás kontaktovat. Chaty v lukrativním místě nejsou v nabídce moc často a díky němu můžete relaxovat zase o něco dříve.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
939-4500
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
52m2
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
276m2
Plocha terasy
20m2
Místností
2
Počet míst na parkovišti
2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Irena  Jochim
Irena Jochim
Zobrazit
kontakt
AZET Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé