Sousedé
(1/10)
IMG_2236 2
995 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:02204
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:32 m2
Plocha pozemku:268 m2
Datum aktualizace:10. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím prodej chaty (32m2) se zahradou (268 m2) v zahrádkářské kolonii Lesní - osada 2 umístěné nad Kláštercem nad Ohří. Jedná se o příjemnou lokalitu s krásným výhledem na Doupovské hory situovanou nad městem, pod rozsáhlým lesem. Chata i pozemek jsou v osobním vlastnictví.Do chaty je přivedena elektřina (v mědi) a voda sezónní. Odpad a wc svedeny do jímky. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. K chatě o původních 16m2 byla přistavěna přístavba (16 m2), která ze zdravotních důvodů nebyla dokončena, a můžete si dokončit podle svých představ. Chata je podsklepená. Ve spodní části najdete kuchyňku s kombinovaným sporákem (plynová bomba) a pohovku se stolem a v podkroví místo na spaní. Na zahradě byl postaven pro příjemné posezení nový altánek, dále na zahradě najdeme kůlnu, skleník, ovocné stromy - třešeň a broskev, dále jahody, ostružiny, maliny, josta, rebarbora.Výhodou jsou výborné sousedské vztahy a dále skutečnost, že se zde dodržuje nedělní klid.V případě zájmu se na Vás budu těšit na prohlídce. Financování Vám také rádi zajistíme.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
02204
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
32m2
Plocha pozemku
268m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Peksová
Kateřina Peksová
Zobrazit
kontakt
Jaroš Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé