Sousedé
(1/19)
DSCN3081
Rezervace
1 871 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01952
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:1.640 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rekreační chaty na vlastním pozemku 1640 m2, obytná plocha 70 m2. V obci Hoštka – lokalita Labské vinice. Pravý břeh Labe. Jedná se o zděnou chatu posazenou do svahu s dřevěným patrem a podkrovím s ložnicí, prostorný sklep, kde je velmi dobře zařízena dílna, el. 230, 400 V. V přízemí je prostorný obývací pokoj, kuchyňka s linkou, dřezem, chladničkou, veranda se sezením, balkonek přístupný po ochozu a sprchový kout s umyvadlem. Teplá voda řešena lázeňskými kamny. Samostatné splachovací WC s umyvadlem je na úrovni dílny, septik. Voda je sezónní užitková, nově přivedena k chatě (jen zapojit). Pozemek je svažitý místy 30°, parkování nad pozemkem, část vedena jako vinice, další část, jako trvalý travní porost. Pozemek je osázen vzrostlými plně plodícími stromy (jabloně, hrušně, meruňky, ořechy) a je z něj vidět na celou labskou pánev s horou Říp. Okolní pozemky jsou ve vlastnictví obce Hoštka, takže prostor okolo chaty skýtá dokonalé soukromí. Nad chatou jsou rozsáhlé vinice, obec vzdálena 1,5 km, restaurace, obchody, město Štětí 6 km, Roudnice nad Labem 11 km. Praha Letňany 53 km. Spojení bus vlak. Chata je ve velice dobrém stavu k okamžitému používání.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
01952
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
70m2
Plocha sklepa
20m2
Plocha pozemku
1640m2
Plocha balkonu
2m2
Plocha terasy
4m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Vít Boudník
Vít Boudník
Zobrazit
kontakt
Jaroš Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé