Sousedé
(1/10)
639 950 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:N00751
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:20 m2
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:20 m2
Datum aktualizace:11. května 2023

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji dřevěný rekreační objekt ( rekreační chatku) přímo v lese ve velice příjemném prostředí v katastrálnim území obce Ořech, okres Praha- Západ. Chatka je celodřevená v dobrém stavu s kamenným základem a celková užitná plocha nemovitosti je 20 m2. Dispozice nemovitosti jsou 1+1 a to konrétně kuchyň 8,3 m2 v přední části nemovitosti a pokoj v zadní části 12,8 m2. K chatke náleží odkladový malý prostor pod chatkou o celkové ploše 4 m2. V chate není voda ani elektřina. Nemovitost leží na pozemku v majetku obce Ořech, stejně jako ostatní rekreační objekty v této oblasti, a platí se zde roční poplatek za užívaní pozemku pod chatou a blízkého okolí chaty zhruba 651,-Kč/rok.

Kupní cena také zahrnuje základi upravy na nemovitosti a to kokrétně: výmalba exterieru chaty, uprava ukapových chodníku a chodníku kolem chaty, nové krbové kamna, úprava základů chaty.

Pro více informací a pro termín prohlídky neváhejte kontaktovat zprostředkovatele.

Základní údaje

Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
N00751
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Plocha sklepa
4m2
Plocha pozemku
20m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dávid Flimel
Dávid Flimel
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé