Sousedé
(1/8)
2 290 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:N00578
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:25 m2
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:1.702 m2
Datum vložení:9. srpna 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji obslužnou chatku 25 m2 a zahradu o celkové ploše 1702 m2 která se nachází se v horní části obce Bílovice and Svitavou. Jedná se o velmi aktraktivní lokalitu v blízkosti Brna. Zahrada je převážně rovinatá ( 80% z plochy) a částečně svažitá ( 20%). Nemovitost na pozemku je smíšená - částečně vyzděná a její celkévé užitné ploše je 25 m2. V chatce budou dle dohody se zájemcem dokončeny: výmalba, dlažba nebo laminátová podlaha, betónové schodište do chaty, lazurovaní dřevěného obkladu chatky a nové krbové kamna s prosklením. Příjezd na pozemek je po polní neudržované cestě, která je ale sjídná v sezóně i bežným osobním automobilem. Pozemek se nachází v zadní části na vrcholu rekreační oblasti s možností přímého vstupu do lesa. Chata ani zahrada zatím nejsou napojeny na inženirske sítě.

Pro termín prohlíkdy a pro více informací neváhejte kontaktovat zprostředkovatele.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
N00578
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
25m2
Užitná plocha
25m2
Plocha pozemku
1702m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Dávid Flimel
Dávid Flimel
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé