Sousedé
(1/14)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: Nabídněte
ID nemovitosti:N00555
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:105 m2
Užitná plocha:105 m2
Plocha pozemku:85 m2
Datum vložení:29. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu v jedinečném prostředí údolí Vranovské přehrady nacházející se ve 2. řadě, s přístupem do vody, spadající pod obec Oslnovice, v chatařské části nazývající se Penkyřák.

Samostatně stojící chata je postavena ze dřeva s kamennou podezdívkou. K nemovitosti je možno přijet autem po zpevněné cest na upravené parkoviště min. pro 2 auta. Chata disponuje podsklepenou obytnou verandou, předsíní, 2 obývacími místnostmi a 2 ložnicemi, kuchyní, koupelnou se sprchou a samostatným splachovacím WC. Vnitřní prostory jsou vytápěny krbovými kamny nebo mobilními kamny na propan-butan, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Elektrické rozvody prošly rekonstrukcí (k dispozici i 380V v dílně). Užitková voda je čerpána z vl. studny s výbornou pitnou vodou. Opad je řešen velkou vyvážkovou jímkou. Chata je kompletně vybavena nábytkem (lůžka až pro 11 osob) a el. spotřebiči (sklokeram. varná deska, klimatizace).

Venkovní prostředí chaty nabízí možnost rozmanitého sportovního vyžití, houbaření, ale hlavně rybolovu. Od chaty je přístup k vodě a na molo, které nabízí možnost koupání nebo využívání k dalším vodním aktivitám (pramička, kanoe, paddleboard).
Pozemek pod chatou je ve vlastnictví Lesů České republiky a majitelé chaty užívají pozemek na základě nájemní smlouvy. Nájem činí cca 1650 Kč/rok.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá paliva
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00555
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
105m2
Užitná plocha
105m2
Plocha sklepa
20m2
Plocha pozemku
85m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - David Sedlák
David Sedlák
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

© 2024 Sousedé