Sousedé
(1/15)
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:ZP0718S
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:1.439 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej rekreační chatu na Slapech. Chata se nachází nad Slapskou přehradou, pod vrchem Červená Hora (nadmořská výška 480 mnm). Díky vynikající poloze je zajištěno naprosté soukromí a klid. Přístup k nemovitosti je po asfaltové komunikaci. Na svažitém pozemku o velikosti 1.439 m2 se nachází chata s velkou terasou a samostatná garáž. Chata má podkroví s prostorem na spaní, kuchyň s krbovými kamny, koupelnu se sprchou a toaletou. Z terasy je výhled do korun vzrostlých stromů. Na pozemku je studna, jímka a chata je napojena na elektřinu. Oblíbená rekreační oblast nabízí možnosti koupání, rybaření, vodních sportů, houbaření, procházky. Obec Slapy, vzdálená 1,5 - 2 km, nabízí veškerou občanskou vybavenost, lékaře, několik obchodů, restaurací, poštu. Bus zastávka Slapy se spojením na Smíchovské nádraží (46 minut).
Energetický štítek není vyžadován u staveb pro rodinnou rekreaci.

Základní údaje

Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
ZP0718S
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
1439m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Info Reality
Info Reality
Zobrazit
kontakt
HANEX GROUP s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé