Sousedé
(1/13)
Fotka 18
1 575 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:183
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:368 m2
Užitná plocha:45 m2
Plocha pozemku:368 m2
Datum vložení:25. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chata o celkové ploše 368 m2 se nachází v zahrádkářské kolonii Obora nedaleko Dlouhého rybníka v Lanškrouně. V suterénu chaty je WC a dva sklepy. V 1. NP je obývací prostor s kuchyňským koutem, z kterého vede schodiště do obytného podkroví. Dřevěná chata se zděným základem má střechu sedlovou, pokrytou vlnitým eternitem. Elektřina bude v nejbližší době přivedena k pozemku, pitná voda zde není. Na pozemku se nachází studna s užitkovou vodou, odpad je sveden do jímky, topení zajišťují kamna na tuhá paliva. Jsou zde kamna i na PB. Před chatou je připraven prostor na vybudování parkoviště pro dvě auta. Jedná se o krásné místo ideální na rekreaci a odpočinek. Chatu ocení především vášnivý rybáři, kteří mohou chytat ryby na nedalekém Slunečním rybníku na zvláštní povolenky.Dlouhý rybník, u kterého se chata nachází je nejvíce rekreačně využívaným rybníkem. Prakticky po celém pravém břehu je umístěno množství chat k individuální rekreaci včetně jednoho veřejného kempu a dvou restaurací. Na levém břehu je umístěna městská veřejná pláž s půjčovnou loděk a restaurací.PENB - G.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkoviště
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
183
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
368m2
Užitná plocha
45m2
Plocha pozemku
368m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Zdenka  Farkašová
Zdenka Farkašová
Zobrazit
kontakt
REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová – realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé