Sousedé
(1/25)
2 190 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu a provize RK
ID nemovitosti:2153008197
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:39 m2
Plocha pozemku:1.063 m2
Počet místností:2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:12. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty v oblíbené lokalitě Kamensko u Blovic. Chata je postavena v chatové osadě, která je obklopena lesy a přírodou. Má zastavěnou plochu 34 m2 a nachází se na pozemku o velikosti 1063 m2. Chata o je dřevěná, má zděnou podezdívku a je částečně podsklepená. U chaty je nově postavená pergola. Vytápění je kamny na tuhá paliva. Do chaty je zavedena elektřina a na pozemku je studna s pitnou vodou. V rekreační chatové oblasti Kamensko bude výhledově vybudována splašková kanalizace s čistírnou odpadních vod. Nemovitost je v dobrém udržovaném stavu. Dále na pozemku stojí další dřevěná stavba o zastavěné ploše 18 m2, která je využívaná jako kuchyně, v druhé části je pak dílna. Na pozemku je i bazén, vzrostlé ovocné stromy a keře. V chatové oblasti je hospoda a veškerá občanská vybavenost je v městě Blovice, které jsou ve vzdálenosti 3 km. Plzeň ve vzdálenosti 20 km. Jedná se o hezké a klidné místo.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Suchý
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
ID nemovitosti
2153008197
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
39m2
Plocha pozemku
1063m2
Místností
2
Počet sklepů
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Langmajer
Petr Langmajer
Zobrazit
kontakt
Reality Langmajer

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé