Sousedé
(1/15)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info v RK
ID nemovitosti:7254
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:577 m2
Užitná plocha:68 m2
Plocha pozemku:577 m2
Datum vložení:23. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinečnou, dřevěnou chatu v žádané lokalitě v obci Horní Planá, část obce Hůrka. Chata o velikosti 3+kk a 68 m2 užitné plochy se nachází na vlastním, udržovaném pozemku.
Voda je ze společné studny, zavedena až do chaty a je pitná, kanalizace je řešena jímkou, elektřina 230V. Dispozice: V přízemí je chodba, toaleta, komora, prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout. Z obývacího pokoje vstup na terasu, ze které je nádherný výhled na Lipenské jezero. V podkroví chaty, do kterého se dostaneme po dřevěném schodišti jsou dva pokoje. Kromě toho má dům terasu o velikosti 5m², která je ideální pro odpočinek a relaxaci. Kolem chaty je zahrada o celkové ploše 310 m2, druhá část zahrady se nachází přes silnici a má celkovou plochu 228 m2.
Dle ÚP je mimo zastavěné a mimo zastavitelné území v ploše RP - rekreace a sport na plochách přírodního charakteru. Hlavní využití: Jedná se o plochu která je určena pro sportovní a
rekreační aktivity při zachování přírodních a krajinářských hodnot v území. Přípustné využití: travnatá, případně antuková nebo písková sportovní a rekreační hřiště. Nepřípustné využití: zřizovat a provozovat jakákoliv zařízení a stavby objektů individuální rekreace a hřišť s asfaltovým, betonovým nebo
umělým povrchem. Nepřípustné umisťovat a odstavovat mobilní obytné zařízení (mobilních domů, maringotek, karavanů, přívěsů a podobně).
Parkování na pozemku. Lipno je vzdáleno 300 metrů od chaty. Okolí nabízí spoustu sportovního vyžití. Chata je vhodná pro odpočinek, relaxaci, únik z města. Okolí klidné a sousedské vztahy velice dobré.
Pro více informací volejte makléřku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
7254
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
577m2
Užitná plocha
68m2
Plocha pozemku
577m2
Plocha terasy
5m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Janda
Petr Janda
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

© 2023 Sousedé