Sousedé
(1/18)
3 170 000 Kč
ID nemovitosti:6896
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:498 m2
Užitná plocha:44 m2
Plocha pozemku:498 m2
Datum aktualizace:13. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zateplenou chatu CP 44 m2, po menších úpravách rodinný domek k trvalému bydlení,
v klidné části obce Sezemice. Chata stojí na stavebním pozemku, s číslem evidenčním , kdy je možnost využití financování hypotečním úvěrem, zajistíme. Nachází na krásném a velmi klidném místě, vhodná pro milovníky rybolovu, ideální pro malé děti, příjezdová soukromá cesta. Vstupními dveřmi vejdete do chodbičky, kde po pravé straně je obývací pokoj a vstup do kuchyně, pokoj s balkónovými dveřmi na terasu a zahradu, v zadní části je koupelna se sprchovým koutem, zatím WC suché. K chatě náleží udržovaná zahrada o ploše 454 m2, na které se nachází dva skleníky a ovocné stromy. Nová elektřina přivedená v zemi, voda je využívaná ze studně, topení elektrické, klimatizace (s možností vytápění ), satelit, připojení na internet. V Sezemicích je veškerá občanská dostupnost. Pardubice 5 km, Hradec Králové 25 km. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
6896
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
498m2
Užitná plocha
44m2
Plocha pozemku
498m2
Plocha terasy
15m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Věra Kvasničková
Věra Kvasničková
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé