Sousedé
(1/25)
IMG-20221107-WA0015
1 999 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00342-2
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:111 m2
Plocha pozemku:489 m2
Datum aktualizace:18. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi samostatně stojící, velkou, patrovou rekreační dvojchatu v obci Poláky s krásným výhledem na Nechranickou přehradu. Oblíbená lokalita, nádherné, slunné a klidné místo, které zaručuje relaxaci těla i duše a dostatek soukromí, cca 200 m od Nechranické přehrady, která je 5. největší přehradní nádrž v ČR o rozloze 1.338ha (+ má nejdelší sypanou přehradní hráz ve střední Evropě_3.280m). Je to optimální lokalita pro nenáročnou pohodovou rekreaci, rybolov a vodní sporty. Vodní hladina je z důvodu mimořádně příznivých povětrnostních podmínek vyhledávaná zejména jachtaři a surfaři. U chaty je travnatá zahrada o výměře 489 m2, která je pečlivě udržovaná a celooplocená + užitná plocha chaty je 111 m2, celkem je velikost parcely 600 m2. Dispozičně se ve skutečnosti jedná o dvě samostatné dřevěné chaty spojené verandou do tvaru písmene "L" . Díky tomuto stavebnímu uspořádání je pobyt vhodný i pro početnější rodinnou rekreaci nebo 2 rodiny, či případné dlouhodobé návštěvy. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. Pitná voda je zajištěna z vodovodního řádu, užitková voda je z jímky 1,5m x1,5m pod přístřeškem, dále je zde druhá jímka, která slouží jako podzemní nádrž pro odpad o objemu 6 m3, venku je zavedena elektřina 220 V i 380 V. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, sporák je na plynovou bombu. Chata je zateplená, natřená a zařízená, se dvěma samostatnými vchody, které jsou zabezpečeny venkovními mřížemi včetně všech oken. V přízemí jsou dřevěná okna, v patře nová plastová. Chata je vhodná i k celoročnímu pobytu. Dále se na pozemku nachází přístřešek pro auto, kůlna na nářadí, suché chemické wc ( TOIKA ). Dalším velkým bonusem je zcela nově položená plechová střecha ( včetně všech okapů ) v r. 2022, v ceně cca 400.000,-Kč Nemovitost má č. evidenční, je tedy možné vyřídit v případě potřeby snadno hypotéku. Na pozemku nejsou evidována žádná omezení vlastnického práva, žádná věcná břemena či jiné zápisy. Příjezd autem z hlavní komunikace je přímo k pozemku. Do obce jezdí pravidelné autobus. linky. Nejbližší města : Žatec 15 km, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, Podbořany 17 km, Chomutov 20 km, Most 39 km. RK poskytuje svým klientům kompletní právní, rovněž i hypoteční servis a jeho optimální variantu financování za zvýhodněných podmínek. Kupní cena je včetně zprostředkování RK, všech poplatků a právních služeb. Prohlídky jsou možné kdykoliv v pracovních dnech, po předchozí domluvě s realitním makléřem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
00342-2
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
111m2
Plocha pozemku
489m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kubáčová
Lenka Kubáčová
Zobrazit
kontakt
Reality Podbořany

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé