Sousedé
(1/8)
954 861 Kč
ID nemovitosti:219015
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:17 m2
Plocha pozemku:356 m2
Datum aktualizace:12. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Nabízím k prodeji rovinatou zahradu o velikosti 356 m2 s dřevěnou chatou se zastavěnou plochou 17 m2 v klidné rekreační části obce Ostopovice. Chata, která je v horším technickém stavu je s vlastním evidenčním číslem. Nabízí se možnost stavbu zvětšit na maximální zastavěnou plochu 25 m2. Přístup k pozemku je velmi pohodlný po obecní zpevněné komunikaci, která vás dovede přímo k bráně s dálkovým ovládáním, umožňující vjezd přímo na pozemek.

Tato zahrada je momentálně neupravená, což vám umožňuje plně realizovat své vlastní nápady a představy ohledně jejího využití. Ohledně zásobování vodou existuje možnost vybudování studny, ačkoli elektřické připojení je k dispozici, ale v současné době odpojené. Kanalizace je řešena jímkou.

Tato část Ostopovic nabízí absolutní klid a krásnou přírodu. Nachází se v bezprostřední blízkosti řeky Bobravy, kterou protínají turistické a cyklistické stezky. Nad touto osadou se nachází známý kopec s výhledem, známý jako "Urbanův kopec," odkud můžete obdivovat nádherný pohled na jižní část města Brno. Navíc je jen krátká procházka do obce Nebovidy, kde najdete malý obchod s potravinami, restauraci a dětské hřiště.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
219015
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
17m2
Užitná plocha
17m2
Plocha pozemku
356m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Borek
David Borek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé