Sousedé
(1/10)
1 590 000 Kč
ID nemovitosti:211947
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:388 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám představujeme krásnou chatu v zahrádkářské oblasti v Praze 6 - Lysolajích, nyní za zvýhodněnou mimosezónní cenu!
Chata byla vloni nově vystavěna na místě původní chaty, je v půvabném dřevěném provedení a ještě voní novotou. I okolní jižně orientovaná zahrada je ve vynikajícím stavu.

Do chaty i na pozemek je přivedena elektřina a v období duben až říjen i voda. Stojí na půdorysu 20m2, užitná plocha je 35 m2. V přízemí najdete kuchyňku, jídelnu a koupelnu se sprchou a WC, v podkroví pak ložnici. Teplá voda je ohřívána bojlerem. Odpad je sveden do jímky.

Zahrádka o výměře 388m2 je napůl rovinatá a napůl v jižním svahu a je pronajata od zahrádkářského svazu za roční nájemné 15 Kč/m2, tedy celkově 5820 Kč/rok. Pozemek byl částečně nově oplocen, terén srovnán a vyčištěn, nyní je zahrada osázená a skvěle udržovaná. Po celý den tu najdete místa ke slunění i k odpočinku ve stínu. K pozemku je příjezd po asfaltové komunikaci, před zahradou jsou parkovací stání.

100 metrů od chaty je zastávka autobusu Lysolaje, kterým za 12 minut dojedete na metro A - Dejvice. Začíná tu také přírodní park Šárka - Lysolaje s restaurací, koupalištěm, hřištěm, vodotryskem, psím hřištěm i naučnou stezkou.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
211947
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
388m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petra Hrabě Dusilová
Petra Hrabě Dusilová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé