Sousedé
(1/14)
829 000 Kč
ID nemovitosti:211707
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:29 m2
Plocha pozemku:136 m2
Datum aktualizace:17. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatu v Praze - Dolních Břežanech v chatové osadě Jarov. Chata je celoročně obyvatelná, ovšem vhodná zejména k rekreaci. Dispozičně je chata řešena jako jeden velký pokoj s kuchyňským koutem, kamny, spojený se zasklenou verandou. Užitná plocha chaty je přibližně 29 m2, plocha pozemku cca 165 m2. Topení řešeno kamny na tuhá paliva. Elektřina zavedena, voda dostupná z veřejné studny, WC suché. Chata je zčásti podsklepena, prostor byl využíván jako malá dílna/kůlna. Krásné a ideální místo k odpočinku, jen pár minut z centra Prahy, zejména po případné modernizaci nebo částečné rekonstrukci. Nachází se na svahu s výhledem na okolní krajinu a kamenolom na protějším břehu řeky, v chatové osadě určené k rekreaci. Chata je mimo záplavovou oblast, některé z chat jsou obývány celoročně, v části chatové osady jsou rodinné domy. Pozemek u chaty je z části vybetonovaný, vhodný například k umístění pergoly. K chatě nelze přímo dojet autem, parkování pod svahem na veřejném parkovišti, které je zdarma. K chatě nutno dojít pěšky, cca 5 minut chůze. V dosahu občanská vybavenost, cyklostezka, vlak. Pozemek je v nájmu a není součástí prodeje, stejně jako ostatní pozemky v osadě. Vedený je jako lesní pozemek, rozdělen na dvě parcely a je ve vlastnictví Lesů ČR a Arcibiskupství pražského. Nájem na rok 2021 činil 572 Kč za jednu část pozemku a 2.040 Kč za druhou část pozemku, celkově tedy 2.612 Kč za rok. Více informací je možné získat telefonicky nebo na společném prohlídkovém dni.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
211707
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
29m2
Užitná plocha
29m2
Plocha pozemku
136m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - František Patka
František Patka
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé