Sousedé
(1/14)
2 850 000 Kč
ID nemovitosti:211319
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:52 m2
Plocha pozemku:42 m2
Datum aktualizace:14. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rekreační chata s velkým pozemkem 871 m2 a s výhledy na zelené okolí stojí na krásném místě u lesa, ve Středočeském kraji, v chatové oblasti malé vesničky nedaleko města i řeky Sázavy. Pozemek je dle územního plánu vhodný pro individuální rekreaci (značka RI).

Chata byla dostavěna v r. 1972 a zkolaudována v říjnu téhož roku, od té doby procházela průběžnou údržbou a dílčími úpravami. Stávající objekt má dvě nadzemní podlaží a je dispozičně řešen jako 3+kk. Má poctivou žulovou podezdívku a navíc zde najdete kamenný sklípek. Je zde přípojka elektrické energie, voda pochází z vlastní studny, odpady jsou svedeny do trativodu.

Topení je na pevná paliva, ohřev vody el. průtokovým ohřívačem. Na pozemku je možné parkování, příjezd je po zpevněné obecní cestě. Velmi pěkné místo v malebné krajině řeky Sázavy. V krátké dojezdové vzdálenosti (4 km) je známé město Sázava.

Cesta z Prahy je nejrychlejší po dálnici D1, od kraje metropole trvá jízda jen asi 30 minut. Je možné využít pravidelnou linku autobusu č. 382 ze zastávky Praha Háje do zastávky Vlkančice, Pyskočely a ta je vzdálena jen cca 6-7 minut chůzí od chaty. Autobusem pojedete, dle jízdního řádu, 1h a 9 minut.

Užitná plocha 51,3 m2 + sklep + terasa, zastavěná plocha a nádvoří 42 m2, zahrada 829 m2, pozemek celkem 871 m2.

Rádi Vám detaily odprezentujeme u nás v kanceláři v Jindřišské ulici, Praha 1. Nebo si můžete domluvit osobní prohlídku. Financování je možné hypotečním úvěrem.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
211319
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
52m2
Užitná plocha
52m2
Plocha pozemku
42m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Rudolf Zeman
Rudolf Zeman
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé