Sousedé
(1/18)
1 750 000 Kč
ID nemovitosti:210584
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:22 m2
Plocha pozemku:189 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chcete být na chatě do 15 minut z Vašeho pražského bytu?
Máme pro Vás jedinečnou nabídku prodeje chaty jen 2 km za hranicemi Prahy na trase posázavského Pacifiku a páteřní cyklostezky A2. Chata se totiž nachází v pro relaxaci a výborné dostupnosti oblíbeném Jarově, který katastrálně spadá do Dolních Břežan, ale geograficky leží na pravém břehu Vltavy mezi Vraným nad Vltavou a mostem Závodu míru na Zbraslavi.
Dřevěná chata 2+kk se zděnou podstavou byla vybudována jako rekreační objekt v době rozmachu trampu a v posledních třech letech došlo ze strany posledních majitelů k výrazným úpravám, které zvýšily komfort chaty tak, aby byla připravena k celoročnímu užívání. Interiér chaty je dekorován dřevem, aby zapadal do konceptu víkendového pobytu v přírodě. Arkýřová veranda slouží i díky výhledu do přírody jako pracovna. Interiér chaty doplňuje kuchyně s oknem na terasu a zástěna, která kuchyni odděluje od průchozího obývacího pokoje. V roce 2020 pak byla přistavena koupelna se sprchovým koutem, švédským separačním WC, myčkou a hektolitrovou nádrží na dešťovou vodu opět v dřevěném dekoru. Topení tuhým palivem, elektřina samozřejmostí, pitná voda v obecním kohoutu ve vsi.
Chata stojí na pozemku Českých lesů, který je pronajímán za 2028 Kč ročně. Kopcovitý pozemek byl důmyslně osazen záhony, takže se zde může realizovat jak zahrádkář, tak i kutil. lokalita je ale jako stvořená i pro sportovce, protože Jarov protíná nově vybudovaná cyklostezka, na které najdete několik stánků s občerstvením. Pro turisty je v blízkosti několik zajímavých cílů jako keltské oppidum, koupaliště ve Skochovicích na vodní nádrži Vrané, výhled na vranská panoramata ze Zvolské homole nebo možnost výletu parníkem až na Slapy. Parkování na pozemku není možné, parkování je ale dostupné na parkovišti cca 100 metrů od chaty.
Nejbližší hromadná doprava: železniční stanice Dolní Břežany-Jarov, 850 m
Nejbližší bankomat: Vrané nad Vltavou, 2 km
Nejbližší restaurace: Bear Place, 250 m

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
210584
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
22m2
Užitná plocha
22m2
Plocha pozemku
189m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Radvan Zvolánek
Radvan Zvolánek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé