Sousedé
(1/14)
3 650 000 Kč
ID nemovitosti:208721
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:300 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout chatu v krásném prostředí Velké Chuchle. Jedná se o rekreační objekt s číslem evidenčním, který stojí na vlastním pozemku.Chata je kompletně zrekonstruovaná včetně nových el.rozvodů a je napojena na veřejný vodovod. Spodní část je tvořena hlavní místností na kterou navazuje část určená pro kuchyňský kout, koupelna, která je vybavena sprchovým koutem a splachovacím wc. Teplá voda je zajištěna el. bojlerem. Na topení zde lze využívat kamna na tuhá paliva. Výhodou je možnost celoročního užívání. Součástí spodní části je prosklená veranda. V podkroví je Vám k dispozici místnost na spaní s malou terasou. Chata je podsklepená, i tato část prošla rekonstrukcí a proto ji můžete využít jako další místnost. Zahrada je udržovaná plná rostlin a stromů, záhony jsou připraveny na výsadbu. Je zde předpřipravená část k vybudování posezení, nebo umístění bazénu. Parkování je cca 150 m od chaty. Případně lze parkovat přímo na pozemku.Výborná dostupnost MHD i vozem cca 20 min metro Anděl nebo Smíchovské nádraží.
Těším se na Vás na prohlídce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
208721
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
25m2
Užitná plocha
25m2
Plocha pozemku
300m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Eva Klímová
Eva Klímová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé