Sousedé
(1/13)
1 590 000 Kč
ID nemovitosti:205699
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:55 m2
Plocha pozemku:35 m2
Datum aktualizace:25. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme zděnou, podsklepenou chatu k prodeji, která je dispozičně řešená jako 1+1 s podkrovím a pergolou na krásném místě v Telčském údolí na okraji města Jirkov.

Chata nabízí 55 m2 užitné plochy, které se skládají z obývacího pokoje, samostatné toalety, kuchyně, koupelny, podkroví a prostorného sklepu.

V roce 2016 se začala konat zdařilá rekonstrukce, včetně rozšíření ploch. Dělalo se zateplení objektu, výměna oken, osazení novou, zateplenou střechou, pergola, dveře, omítky.
Dále zde došlo i k technické modernizaci objektu, která zahrnuje nový bojler, kotel na tuhá paliva, internet, satelit a zabezpečení objektu díky alarmu.

Na zahradě naleznete i nový zahradní domek pro potřebné nářadí a skleník a pevný gril u pergoly. Právo užívání zahrady spočívá v nájemní smlouvě do roku 2028 s možností prodloužení. V zahrádkářské kolonii jsou pozemky přiřazené ke každé nemovitosti díky oplocení a každý z nich má výměru cca. 400 m2.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře skrz infolinku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Domácí vodárnaMístní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
205699
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Plocha pozemku
35m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Holopírek
Tomáš Holopírek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé