Sousedé
(1/7)
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:201921
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:992 m2
Datum aktualizace:28. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo, kde si po náročném pracovním týdnu vyčistíte hlavu? Rádi Vás pozveme na prohlídku rekreačního objektu v okrajové části obce Zlenice s krásným výhledem na údolí řeky Sázavy a protější kopce. Pokud rádi houbaříte, zajisté oceníte hluboké lesy nacházející se přímo za zahradou.

Díky rozmanitosti okolí Vás zde nuda určitě nečeká. Můžete si užít rybaření v nedaleké řece Sázavě, můžete se vydat prozkoumat okolí po Posázavské stezce, půjčit si loď v nedaleké půjčovně či se vykoupat u jezu nebo třeba navštívit zříceninu hradu Zlenice.

Chatička se nachází ne mírně svažitém pozemku o rozloze 992m2 s vlastní studnou a vzrostlými ovocnými stromy. Elektřina je zavedena přímo do objektu. Parkovat lze na pozemku případně podél příjezdové cesty. Nemovitost se nachází pouhých 25 minut od Prahy.

Pokud Vás nemovitost zaujala budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Nezpevněný
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
201921
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
992m2
Počet míst na parkovišti
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Brábník
Jan Brábník
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé