Sousedé
(1/9)
3 450 000 Kč
ID nemovitosti:201077
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:1.505 m2
Datum aktualizace:22. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dnes tu pro Vás mám pozemek o velikosti 1505 m2 s krásným výhledem a již vybudovanou chatou, jež je možné rozšířit, nebo zrekonstruovat k obrazu svému. Pokud by na Vás byl pozemek moc velký, je tu i potenciál rozdělení na dvě části.
Pozemek se nachází na okraji obce v naprostém klidu, kde si opravdu odpočinete od uspěchaného života.
Nelahozeves má kolem dvou tisíc obyvatel. Najdeme zde školu, školku, obchody, restaurace, kavárnu a také skvost renezanční architektury Zámek Nelahozeves. Jsou tu i dva fotbalové kluby, případně se můžete protáhnout po cyklostezce, nebo projít po turistické trase.
Obec je velmi žádaná pro svoji polohu a výbornou dostupnost do Prahy, autobusem, vlakem, případně vozem kdy jste za 25 min po dálnici v Praze. Velice dobrá dopravní dostupnost je i na Slané, Kladno, Neratovice nebo Mělník.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
201077
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
33m2
Užitná plocha
33m2
Plocha pozemku
1505m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Vítězslav Culka
Vítězslav Culka
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé