Sousedé
(1/25)
600 000 Kč
ID nemovitosti:348913
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:200 m2
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:200 m2
Datum aktualizace:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud toužíte po tom, abyste mohli ujíždět na místo, kde se ztratí všední starosti a budete moci vnímat jen krásnou přírodu, je tato nabídka pro vás.
Nabízíme dřevěnou chatu na břehu řeky Kocáby v osadě Dashwood, na okraji obce Bratřínova.
Chata se skládá ze vstupního prostoru, obývacího pokoje, kuchyňského koutu a v patře se nachází ložnice s balkónem. Dále je zde splachovací WC, spíž s ledničkou na plyn, domek na nářadí a udírna s krbem. Je zde nádrž ( 1000 l ) na užitkovou vodu z řeky Kocáby, která je zavedena na WC a do kuchyně. Pitná voda se čerpá z uzamčené studánky na kraji osady.
Okolo chaty je dostatek prostoru na posezení v dokonalém souladu s okolní přírodou a výhledem na řeku Kocábu.
Chata se nachází na pronajatém pozemku a poplatek za pronájem činní 3.152,- Kč ročně.
Osada nabízí jak sportovní, tak kulturní vyžití. Nachází se ve velmi malebném prostředí obklopeném skalním masivem a ještě nenarušenou přírodou, což se v takto malé vzdálenosti od hlavního města jen tak nevidí. Díky tomu, že se nemovitost nachází v těsné blízkosti řeky, je vhodná zejména pro rybáře.
Pokud zde chcete zažít barevný podzim není nutno shánět ani vybavení, jelikož se chata nabízí i s ním.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
348913
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
200m2
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
200m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ilona Šulcová
Ilona Šulcová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Dolní Břežany

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé