Sousedé
5 980 000 Kč
Poznámka k ceně: cena je včetně provize a veškerého právního servisu
ID nemovitosti:339946
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.102 m2
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:1.102 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme krásný zateplený zděný domek/chatu, kompletně zrekonstruovanou a přestavěnou v roce 2003, s vlastním pozemkem o celkové výměře 1102 m2, nacházející se v žádané rekreační oblasti nedaleko Prahy.

Domek je možné užívat celoročně, má dvě nadzemní podlaží s dispozicí 3+kk (o obytné ploše 56,81 + zastřešená terasa 21 m2). V přízemí je obývací pokoj s kuchyní dohromady o výměře 20,18 m2, koupelna s WC a vstupní předsíň. V patře jsou dvě místnosti 21 m2 a 8,2 m2.
Z prostorné terasy je hezký pohled do zahrady na okrasné vzrostlé jehličnany.
Součástí nabídky je veškeré vybavení a zařízení, včetně traktůrku na sekání trávy, zahradnického náčiní a zásoby dřeva na topení.
Na rovinném pozemku najdeme pergolu pro zaparkování vozidla, dále pak kůlnu a dřevníky. Zahrada je plná ovocných i okrasných keřů a stromů.
Vytápění je velice úsporné, domek je zateplený a kamínka na dřevo v přízemí vytopí snadno všechny místnosti. Dále je možné také využívat akumulační kamna nebo přímotop, případně klimatizační jednotku. Chata je ve výborném stavu, připravena k okamžitému užívání bez dalších nutných oprav nebo investic.
Voda je přivedena do domu ze studny a odpad je sveden do septiku.
Nabízená nemovitost je velice dobře umístěna, pár minut pěší chůzí od autobusové zastávky a cca 10 min od řeky Sázavy. Autobusem se rychle dostanete do Kamenného Přívozu nebo do Jílového u Prahy, kde jsou veškeré nákupní možnosti a služby.
Okolní blízká příroda láká k dlouhým procházkám nebo koupání v parném létě.
Cesta autem do Prahy trvá cca 30 minut, na Slapskou přehradu cca 15 minut.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
339946
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1102m2
Užitná plocha
78m2
Plocha pozemku
1102m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Otakar Schuma
Otakar Schuma
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Search

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé