Sousedé
(1/25)
Fotka 29
1 750 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:923
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.063 m2
Užitná plocha:27 m2
Plocha pozemku:1.063 m2
Datum aktualizace:30. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu u obce Lštění. Chata je umístěna ve vyhledávané rekreační oblasti, v lesním porostu nad řekou Sázavou, v chatové osadě Montana, s výhledem na Sázavu a jez Čtyřkoly, v 30.letech nazývána jako Hvězdné údolí. Chata o zastavěné ploše 27 m2 má základ na betonových sloupech.V přízemí se nachází předsíňka, obývací prostor, kuchyňský kout a dřevník, který má z venku vlastní vstup. Dvě terasy, z přední a zadní části chaty. Venkovní gril a v zemi vybudovaný cihlový, chladící prostor. V podkroví je pokoj na spaní s nízkým stropem, rozdělený na dvě části. 180x200 a 200x200.Chata je připojena k elektrické síti. Voda je dostupná ze studny, která je společná pro celou osadu a je vzdálena jen několik metrů od chaty. WC je suché, venkovní. Topení krbovými kamny. Přístup k chatě je od společného parkoviště osady cca 100 metrů po lesní pěšině. Na lesnatém svažitém pozemku o velikosti 1063 m² bylo nedávno vykáceno několik stromů, z kterých je připraveno pro vaše využití cca 18 kubíků dřeva. Současně jsou vysazeny stromky nové.V okolí chaty je mnoho příležitostí k rekreaci, sportu a turistice. Koupání je možné v řece u jezu, přímo naproti chatě. Celá oblast údolí Sázavy je vyhledávaným rekreačním místem. Vzdálenost do Prahy cca 33 km. Veškerá občanská vybavenost je v okolních obcích, Čerčany, Poříčí nad Sázavou, nebo Benešov, který je vzdálen 12 km. U osady se nachází vlaková zastávka Lštění, trať pro lokálku Ledeč nad Sázavou - Čerčany, což je i trať Posázavského pacifiku. V případě zájmu Vám zdarma zprostředkujeme sjednání hypotéky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
923
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1063m2
Užitná plocha
27m2
Plocha pozemku
1063m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Miluše Votava Kolářová
Miluše Votava Kolářová
Zobrazit
kontakt
AVILAS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé