Sousedé
(1/25)
Fotka 17
1 399 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:873
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:618 m2
Užitná plocha:37 m2
Plocha pozemku:618 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:23. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu v Bukovanech u Týnce nad Sázavou v chatové osadě Osan. Zastavěná plocha chaty je 37 m2 a jeho dispozice je: kuchyň, 2x ložnice, zádveří. Osada je ve svahu s výhledem na obec Pecerady a přímo za pozemkem se nachází les. Vytápění tuhými palivy, el. voda z vlastní studny. Není známa energetická třída PENB - třída G. Chata je určená k rekonstrukci, případně demolici a výstavbě nového objektu.F.3.3 RI PLOCHY REKREACE - PLOCHY STAVEB PRO RODINNOU REKREACIHlavní využití- stavby pro rodinnou rekreaciPřípustné využití- zahrady s funkcí okrasnou, rekreační nebo užitkovou- oplocení- veřejná prostranství včetně místních komunikací, pěších a cyklistických cest a plochveřejné zeleně - stavby a zařízení technického vybavení (např. studny, jímky odpadních vod) - dětská hřiště, sportovní hřiště nekrytá - stavby pouze bezprostředně související s hlavním využitím (např. přístřešky, kůlny, altány, pergoly)Podmíněně přípustné využití - umístění staveb do vzdálenosti 50 m od hranice okraje lesa, pokud žadatel o navazující rozhodnutí prokáže pro každou jednotlivou stavbu, že stavba neovlivní neakceptovatelným způsobem činností související s lesním hospodářstvímNepřípustné využití- veškeré stavby a činnosti neslučitelné a nesouvisející s hlavním a přípustným využitím- stavby pro bydlení v rodinných domech- stavby a činnosti s negativním vlivem na přírodní a hygienické kvality území a na rekreační kvalitu prostředípřestavba (rekolaudace) staveb pro rodinnou rekreaci na stavby pro bydlení nebo nahrazení stavby pro rodinnou rekreaci stavbou pro bydleníPodmínky prostorového uspořádání včetně základních podmínek ochrany krajinného rázu- koeficient zastavění pozemku: max. 15%, zároveň však půdorysná plocha objektůnepřesáhne 100 m2- koeficient zeleně: min. 75%- maximální výškové parametry zástavby: max. 1 nadzemní podlaží a podkroví, současně max. výška 7 m- minimální velikost stavebního pozemku 550 m2.Město Týnec nad Sázavou a jeho okolí nabízí možnosti ke spoustě aktivit a mnoho dalšího - rybaření, houbaření, cykloturistika, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna lodí a raftů atd. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost: škola, školka, poliklinika, obchody, služby, vlakové a autobusové nádraží. Benešov 10 min., Praha 35. min. V případě zájmu Vám zdarma zprostředkujeme sjednání hypotéky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
873
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
618m2
Užitná plocha
37m2
Plocha pozemku
618m2
Místností
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Šandera
Zdeněk Šandera
Zobrazit
kontakt
AVILAS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé