Sousedé
(1/21)
1 450 000 Kč
ID nemovitosti:344578
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:454 m2
Užitná plocha:29 m2
Plocha pozemku:454 m2
Datum aktualizace:1. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exklusivně Vám nabízíme prodej chaty 1+1 v krásném a klidném místě, cca 100 m od řeky Sázavy, v Ratajích nad Sázavou, okr. Kutná Hora.
Na neoploceném, rovinatém pozemku o výměře 454 m2 se nachází přízemní chata se zastřešenou terasou a parkovacím místem. Jedná se o dřevěnou chatu s podezdívkou z cihlového zdiva se zastavěnou plochou 29 m2. Má sedlovou střechu pokrytou plechovou krytinou, je napojena na el. energii 230 V, 400 V a vodu ze studny, která je umístěna na vedlejším pozemku. Bude zapotřebí zřídit vlastní studnu. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. Chata je v původním a udržovaném stavu.
Dispozice: Ze vstupní chodby rovně vcházíte do koupelny se sprchovým koutem a WC, nalevo do obytné kuchyně, která je průchozí do většího pokoje, kde jsou umístěny postele.
Vodáci, rybáři, houbaři a milovníci Posázaví, ti všichni znají Rataje nad Sázavou.
Pro město je typická silueta hradu Pirkenštejna s věží a gotickým palácem. K procházkám můžete využít značené trasy. Jedna vás dovede z centra k místu s hezkou vyhlídkou do údolí řeky Sázavy, další značka vede podél řeky ke zřícenině středověkého hradu Talmberk. Pro milovníky cyklistiky je zde několik tras, po jedné z nich se dojede k hradu Český Šternberk.
Městys Rataje nad Sázavou se nachází asi 27 km jihozápadně od Kutné Hory, 6 km od města Sázava a 9 km od Uhlířských Janovic. Obec má dobrou dopravní dostupnost, je zde autobusová i vlaková zastávka.
V případě, že zájem o koupi nemovitosti projeví více klientů, bude se nemovitost prodávat formou aukce. Neváhejte mi zavolat, ráda Vás nemovitostí provedu.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
344578
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
454m2
Užitná plocha
29m2
Plocha pozemku
454m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Iva Mizlerová
Iva Mizlerová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Nymburk

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé