Sousedé
(1/25)
1 799 000 Kč
ID nemovitosti:354240
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:592 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:592 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji zděnou chatu na pozemku o celkové výměře 613 m2. Chata je umístěná ve svahu, podsklepená s obytným podkrovím.
V přízemí je rohová kuchyňská linka, jejíž součástí je indukční varná deska, je zde příprava pro digestoř a prostor pro vestavěnou troubu. Dále je zde malá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo a WC. Vstup do podkroví je po dřevěných mlynářských schodech. Okna a dveře jsou plastová. Balkon je uzavřený, zde jsou původní dřevěná okna.
Voda je čerpána z vlastní studny a to čerpadlem do nádrže umístěné ve sklepě. Ohřev vody je bojlerem. Odpady jsou svedeny do plastové nadzemní nádrže.
Vytápění je lokální v přízemí krbovými kamny.
Chatě bylo nyní přiděleno číslo evidenční, čeká se na zápis do katastru nemovitostí.
Chata se nachází v osadě na Panské stráni, kterou najdete mezi obcí Polepy a Pašinky, a to na modré turistické trase.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
354240
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
592m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
592m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Marta Sýkorová
Marta Sýkorová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kolín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé