Sousedé
(1/25)
1 470 000 Kč
Poznámka k ceně: Kupní cena včetně provize zprostředkovatele a právního servisu.
ID nemovitosti:3553-3987
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:35 m2
Užitná plocha:35 m2
Podlahová plocha:35 m2
Plocha pozemku:305 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:17. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují koupi chaty v osobním vlastnictví v Jirkově, v blízkosti Jirkovské přehrady, v zahrádkářské kolonii Telčské Údolí. Zateplená chata se zastavěnou plochou 35 metrů čtverečních se nachází na vlastním pozemku, součástí prodeje je také přenechání zahrady ve vlastnictví města s výměrou 271 metrů čtverečních. Chata je po kompletní nové rekonstrukci a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, komory a samostatné toalety, chata je vybavena sprchovým koutem. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění chaty je kamny na tuhá paliva. V patře chaty se nachází ložnice. V chatě jsou nové rozvody elektřiny a vody, nová dlažba, venkovní rolety na oknech a nová bodová světla v kuchyni. Chata je vybavena zabezpečovacím systémem a možností připojení wifi. Do chaty je přivedena užitková voda. Chata je celá podsklepená. Veškerou občanskou vybavenost nalezneme v blízkém dosahu. V případě zájmu zajistíme optimální variantu financování na tuto nemovitost za zvýhodněných podmínek pro naše klienty.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
3553-3987
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
35m2
Obytná plocha
35m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
305m2
Místností
2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ivo Brabec
Ivo Brabec
Zobrazit
kontakt
Nemovitosti SEVER s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé