Sousedé
6 200 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu a služeb, neplatíte provizi
ID nemovitosti:1086
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:3.354 m2
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:3.354 m2
Datum aktualizace:29. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte dostatek klidného místa pro rodinnou rekreaci?
Toužíte mít na vlastní pozemku potok?
Láká Vás dotek přírody a přesto dostupnost do 1 hod do Brna?
Nabízíme Vám výjimečný rekreační objekt v Hodoníně u Kunštátu. Chata se nachází na vlastním pozemku o rozloze 3345 m2 a tvoří jeden celek. Přístup je zajištěn po přilehlé komunikaci. Objekt byl kolaudován v roce 1991 a následná přestavba do současného stavu byla zkolaudována v roce 2004. Chata je napojen na plyn, elektřinu, obecní vodovod, odpad je sveden do jímky. Jako stavební matriál byly použity přesné tvárnice Ytong, střešní krytina je pálená taška. Chata má 4 průchozí místnosti, kuchyňský kout a koupelnu s WC. Do 2.NP jsou schody ze vstupní chodby i obývacího pokoje. K vytápění objektu slouží plynová topidla VAF a také krbová kamna v centrální části. V chatě je sklep k uložení potravin a nápojů. Celý pozemek je pečlivě udržovaný a je zde pestrá skladba různých druhů květin, keřů a stromů. Přes zadní část pozemku teče malý potok, který tvoří příjemnou atmosféru a klidovou - relaxační zónu. Na pozemku je zahradní domek s altánem a druhý menší zahradní domek k uložení potřebného nářadí k údržbě chaty či zahrady a také pro uložení zahradního nábytku. PENB skupina G - skupina může být změněna po vypracování průkazu.
Tuto nemovitost ocení ten, kdo hledá klidné místo s dostatkem prostoru pro celou rodinu, bez nutnosti oprav či rekonstrukcí. Další velkou výhodou je blízkost přírody a tím pádem možnost turistiky či cyklovýletů.
Hodonín je obec v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Nachází se přibližně 9 km západně od Kunštátu v nadmořské výšce 468 m. Žije zde 111 obyvatel. Mimo jiné je zde i Skiareál Hodonín.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1086
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
3354m2
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
3354m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Milan Pavelka
Milan Pavelka
Zobrazit
kontakt
Dreams Realitní Kancelář, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé