Sousedé
(1/7)
950 000 Kč
ID nemovitosti:610-RZ-11
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:44 m2
Plocha pozemku:100 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:27. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Milovníkům tradičního chataření v romantické přírodě nabízíme exkluzivně pozemek o
velikosti 100 m2 pro výstavbu rekreační chaty. Na pozemku se nyní nachází objekt určený ke kompletní rekonstrukci, nicméně stojí na zděných základech cca 44 m2 plochy a má evidenční číslo.
Elektrika je přivedena k objektu, vodu je možné odebírat ze studánky nebo vybudovat vlastní studnu, odpad řešen septikem.
Nemovitost se nachází 13 km na jih od Českých Budějovic v nádherné lokalitě Římov - Dolní Stropnice, v historicky známé chatové oblasti vzdálené 100 metrů od řeky Dolní Stropnice.
Chatovou oblast tvoří tři osady, pozemek leží v osadě Šťastná hvězda, která letos oslaví 85.výročí založení původními trampy-vodáky, přibližně 1 km proti proudu řeky Dolní Stropnice leží osada Sokolí hnízdo a 1 km po proudu řeky Údolí kamarádů. Zde se vlévá Dolní Stropnice do řeky Malše vhodné ke koupání a rybaření. Přibližně 2 km odtud leží historicky známá obec Doudleby, do Českých Budějovic vede z chatové oblasti značená cyklostezka, která vesměs kopíruje řeku Malši. V obci Dolní Stropnice, která je přímo napojená na osadu se nachází hostinec se sálem. V blízkém Římově proslulém svou Křížovou cestou se nabízí možnost nákupu potravin.

Základní údaje

Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
610-RZ-11
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
44m2
Plocha pozemku
100m2
Místností
2
Počet míst na parkovišti
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Martina Sarvašová
Martina Sarvašová
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé