Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Informace o ceně na dotaz
ID nemovitosti:599-RZ-6
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:24 m2
Plocha pozemku:604 m2
Počet místností:1
Datum vložení:8. června 2018
Datum aktualizace:18. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte místo na odpočinek, rekreaci blízko Prahy?
Zprostředkuji Vám k prodeji rekreační objekt, chatu 24m2, v lukrativní části Prahy Velká Chuchle, v zahrádkářské osadě Třešňovka se samostatným sklepem 5m2, dílnou 3x25m2, pergolou na pozemku 603,6m2, který je pronajatý na smlouvu o přenechání pozemku do užívání za roční částku 2083,- Kč na zákládě pachtovní smlouvy (pachtovní smlouvy jsou na dobu neurčitou, roční smlouva je spíše dohoda mezi majiteli a zahrádkářskou osadou). Co se týká pozemků jako takových, osada Třešňovka je dle Územního plánu Hl.m.P. "Rekreační oblastí" a nic se v této lokalitě z pohledu Hl.m.P. neplánuje.
Zahrádkářská osada je napojena na vodovodní řád, který se v zimě uzavírá, ale osada se dále může využívat. Velice dobré sousedské vztahy a lokalita umožňují relaxaci a požitek z místa.
Osada je složena z devíti různě velkých částí.
Chata a pozemek je orientovaný severojižně a při dobrém počasí sem svítí sluníčko skoro celý den.
Popis částí prodeje a pronájmu
1. Udržovaná chata, postavena okolo roku 2000, z části izolovaná polystyrénem s verandou. Obě dvě části jsou uzamykatelné. Střecha je z kvalitní šindele. Napájení zajišťují solární panely o síle 12V - pro slabší TV a osvětlení, a větší odběr zajišťuje agregát o síle cca 920 watt. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva.
Chatu tvoří veranda, obytné přízemí a podkrovní prostor je na spaní pro cca 3 až 4 dospělých lidí. Pod chatou je částečný prostor na uložení věcí.
Před chatou se nachází mini zahrádka a níže je další možnost na posezení.
2. V horní části pozemku se nachází pergola, má prkennou střechu s izolačním polystyrenem a betonovou podlahu. Blízko se nachází gril s udírnou, venkovní sprcha napojena na vodovodní řád s nádrží o obsahu 200 litrů s možností příhřevu na tuhá paliva a nakonec prostor 4x4 na nafukovací bazének cca na 3000 litrů.
3. V dolní části se nachází samostatný betonový sklep s tvárnicemi vhodný pro uskladnění věcí, ale i poživatin, dále dřevěná dílna s betonovou podlahou a nakonec suché wc.
Pozemek je mírně svažitý a rovinatý. U chaty, pergoly je rovinný. Na pozemku se nachází keře a ovocné stromy, možnost příjezdu i parkování je přímo u vstupu na příjezdové cestě do zahrádkářské osady. Osada je oplocena.

Autobusová linka č. 172, 261 (Smíchov nebo Radotín) Vás přiveze cca 300 metrů pod zahrádkářskou osadu, kde najdete restauraci, potraviny od Pondělí do Něděle a poštu.
Dále můžete využít vlakového spoje. Autem se dostanete z centra Prahy do osady do 30min. Můžete například přijet i na kole z Barrandova.

Rád Vám zodpovím otázky a zajistím prohlídku, Michal Vyhnálek realitní makléř.Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Příjezd
Nezpevněný
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
599-RZ-6
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
24m2
Plocha sklepa
5m2
Plocha pozemku
604m2
Místností
1
Poloha domu
1
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michal Vyhnálek
Michal Vyhnálek
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde