Sousedé
(1/25)
1 450 000 Kč
ID nemovitosti:349334
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:600 m2
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:600 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu o užitné ploše 20 m2 s vlastním pozemkem o výměře 600 m2 v obci Káciň, která leží v oblíbené rekreační oblasti v blízkosti Orlické přehrady. Pozemek je oplocený a vstup je řešen brankou a vjezdovou bránou. Zrekonstruována maringotka v podobě chaty je postavena na zděných pilířích. Maringotka je zateplená, má dřevěné opláštění a sedlovou střechu. Uvnitř maringotky je velký prostor, jehož součástí je lednice, trouba, plynový vařič, postele, stůl a skříně. Topení je zde řešeno kamny na tuhá paliva. Na pozemek je zavedena elektrika, voda se čerpá z vrtané studny pomocí čerpadla. Dále se na pozemku nachází zastřešený karavan, garáž a suché WC. Maringotka i karavan jsou ve velmi dobrém stavu, prostory jsou suché. Odpad lze řešit jímkou, na kterou je možnost čerpat dotaci. Pozemek se nachází na okraji obce a tak poskytuje soukromí a prostor pro odpočinek. Vesnicí Káciň protéká Vápenický potok a v blízkosti jsou rozsáhlé lesy. Dojezdová vzdálenost na sjezd dálnice D4 je 8 km. Zdejší krajina poskytuje jak sportovní tak kulturní vyžití. Orlická přehrada, zámek Orlík, poutní místo Maková hora, vodní sporty, vše v dosahu.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
349334
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
600m2
Užitná plocha
20m2
Plocha pozemku
600m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Lenka Žáková
Lenka Žáková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Optimal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé