Sousedé
(1/11)
1 490 000 Kč
ID nemovitosti:347970
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:47 m2
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:47 m2
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jez U Cajsů - prodej chaty ve vyhledávané lokalitě u řeky Otavy
Nabízíme na prodej chatu v osadě U Cajsů nedaleko řeky. Chata je částečně zděná - sklep a přízemí a částečně dřevěná- podkroví, dispozičně jako 2x1+1.
Chata je částečně podsklepená, ve sklepě je sklad a samostatná toaleta, vstup do sklepa je samostatný z boku chaty. V přízemí je kuchyně, obývací pokoj a veranda/zasklená terasa, která se používá jako ložnice. Podkroví má samostatný vstup zvenku po dřevěném schodišti. Zde je kuchyně a obývací ložnice a také vstup na balkon. Odtud je částečný výhled na řeku.
Chata nemá vlastní vodu, ta se musí dovážet, odpad je sveden do septiku s trativodem a elektřina je rozvedena po chatě, k dispozici je i motorový proud 380V. Vytápění kamny na tuhá paliva
Pozemek pod chatou a kolem chaty je pronajatý na základě nájemní smlouvy za 10.000,--Kč/rok podobně jako ostatní chaty v okolí.
Je zde krásná příroda, koupání v řece, rybolov, kolem řeky vede cyklostezka, dají se zapůjčit lodě ke splouvání řeky, v okolí jsou lesy na houby. Místo je mezi jezy u Heringova mlýna a jezem U Cajsů. Písek je 5km, Praha 100km. Někteří chataři jde bydlí celoročně.
V případě zájmu o prohlídku volejte makléře nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
347970
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
47m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
47m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Aleš Kudrlička
Aleš Kudrlička
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Optimal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé